تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - چگونه برای وبلاگمان بازدید کننده بیابیم؟!
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 15 مهر 1390
طبقه بندی: مقالات،  اینترنت و شبکه، 

چگونه برای وبلاگمان بازدید کننده بیابیم؟!

مطمئنا این سوال، ذهن بسیاری از بلاگر ها را به خود مشغول کرده است!
آن هایی که تازه کارتر هستند شاید کنجکاو تر باشند و آن هایی هم که مدتی از وبلاگ نویسیشان می گذرد، به دنبال خواننده هایی بیشتر می گردنند. پس شاید بد نباشد تا چند راه و روش برای این کار معرفی شود که شاید با اغلب آن ها آشنا باشید اما بد نبود تا به عنوان یک پست کامل به معرفی آن ها بپردازم.روش هایی که در زیر به آن ها پرداخته می‌شود، صرفا از روی تجربه کسب شده در طی مدت بلاگ نویسی و حظور در این جمع کثیر است. پس اگر شما نیز ایده و راه کاری را می شناسید، معرفی کنید تا به آن اشاره شود.

نوشتن نظر در وبلاگ های مرتبط | رایج ترین روشی که منجر به کسب بازدید کننده می‌شود، ارسال نظر در وبلاگ های دیگر و نیز جواب دادن به کامنت هایی است که خوانندگان در وبلاگ شما ثبت می کنند. (این کار خواننده را تشویق می‌کند تا برای خواندن جواب شما، بار دیگر به وبلاگتان مراجعه کند.) اظهار نظر جالب و درخور شما در کامنت وبلاگ های دیگر و بحث در مورد موضوعات مطرح شده، کلیک های زیادی را به سمت وبلاگتان روانه می‌کند!

عضویت در انجمن ها | مطمئنا کسانی که اهل فوروم هستند و در انجمن های مختلف فعالیت می کنند، این مورد را به خوبی درک می کنند که معرفی وبلاگ یا وبسایت در انجمنی که شما عضو آن هستید تا چه حدی می‌تواند در جهت معرفی وبلاگ شما موثر باشد. اگر تا کنون این کار را نکرده اید، توصیه می کنم که حتما به فکر باشید!
می‌توانید برای این کار، لینک و یا لوگوی وبلاگتان را در قسمت امضای کاربری خود قرار دهید. وقتی که بازدید ها را چک کردید، به خوبی متوجه منظور من خواهید شد!

نوشتن عنوان جالب | همان طور که در پست قبلی external link هم به آن اشاره کردم، داشتن عنوان مناسب برای پست ها می‌تواند بسیار کار ساز باشد. اینکه عنوان هایتان را ساده و بجا بنویسید. عنوان ها باید خواننده را تشویق به خواندن کامل مطلب بکند (در نظر داشته باشید که عنوانی را که به کار می برید، با متن نوشته مرتبط باشد.)

ارتباط با وبلاگ نویسان محلی | این کار در شهر های بزرگ کمی سخت به نظر می رسد اما برای شهر های کوچک تر، بسیار مناسب است. سعی کنید با کسانی که در شهر شما وبلاگ نویسی می کنند ارتباط برقرار کنید و با آن ها آشنا شوید. این مورد علاوه بر ایجاد یک رابطه دوستانه، باعث ارتباط دو طرفه در محیط نت و بین وبلاگ ها و نیز تبادل لینک های مختلف خواهد شد.

ارائه رایگان مطالب | این مورد برای آن دسته از وبلاگ نویسانی که به ارائه فایل هایی مانند قالب های وبلاگ می پردازند می‌تواند مفید باشد. اگر برای زحماتی که در جهت کار خود می کشید، مبلغی را دریافت می کنید، بد نیست که در لا به لای کار های خود، تعدادی از آن ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید. این کار علاوه بر ایجاد محبوبیت شما در بین خوانندگان، باعث کسب بازدید کنندگان بیشتری می‌شود.

از Trackback استفاده کنید | حتما در وبلاگ های مختلف دیده اید که بلاگر ها، لینک مستقیمی در مورد موضوع مطرح شده خود به سایر وبلاگ ها می دهند. یک ارتباط چند وجهی!

به نقل از وبلاگینابرچسب ها: بلاگر، وبلاگ نویسان، ارتباط با وبلاگ نویسان، وبلاگ نویسان محلی، ارائه رایگان مطالب، rackback، نوشتن نظر در وبلاگ های مرتبط، عضویت در انجمن ها،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها