تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - یاهو سرویس Yahoo Screen را عرضه می کند، جمع آوری همه ویدئوهای یاهو در یک سایت
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

یاهو سرویس Yahoo Screen را عرضه می کند، جمع آوری همه ویدئوهای یاهو در یک سایت

یاهو به امید زیاد شدن بازدیدکنندگانش سرویس جدیدی به نام Yahoo Screen را عرضه می کند. توسط این سرویس کلیه ویدئوهای یاهو در یک سایت جمع آوری شده و یافتن ویدئوی مورد نظر در بین این ویدئو ها ساده تر می شود. در ادامه لینک این سایت و مشخصات کاملتر آن را مشاهده می کنید.یاهو در وب سایت Yahoo Screen ویدئوهای زیادی جمع آوری کرده است. جست و جو کردن در بین این ویدئوها ساده بوده و به راحتی می توانید ویدئوی مورد نظر خود را بیابید. این وب سایت در حال حاضر تنها برای لپ تاپ ها و کامپیوتر های معمولی راه اندازی شده ولی به زودی نسخه موبایل آن نیز عرضه خواهد شد.

ویدئوهای موجود در این سایت به دسته های مختلف مانند ورزشی، فیلم، کمدی، خبری و ... تقسیم می شوند. هدف یاهو از تاسیس این سایت این است که کاربرانش دسته ویدئوهای مورد نظرشان را به راحتی یافته و مشاهده کنند. این خبر دیروز رسما توسط یاهو اعلام شد.

به نقل از zoomit.ir

 برچسب ها: یاهو سرویس Yahoo Screen، Yahoo Screen، جمع آوری همه ویدئوهای یاهو، همه ویدئوهای یاهو،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها