تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - سرویس Ubuntu One برای کاربران ویندوزی
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 15 مهر 1390
طبقه بندی: تازه های IT (تکنولوژی...)،  اینترنت و شبکه، 

سرویس Ubuntu One برای کاربران ویندوزی

تاکنون بسیاری از دوست‌داران لینوکس برای ذخیره‌ فایل‌های خود در فضای ابر از سرویس Ubuntu One شرکت کانونیکال استفاده می‌کردند.

ولی این سرویس یک ایراد کوچک داشت و آن اینکه فقط با کامپیوترهای لینوکسی سازگار بود.

.....

ولی این وضعیت اکنون تغییر یافته‌است چون شرکت کانونیکال به‌طور رسمی اعلام کرد که دوره طولانی مدت آزمایش نسخه بتای سرویس کلاینت Ubuntu One روی پلتفرم مایکروسافت اتمام یافته و این محصول برای استفاده بر روی این پلتفرم آماده ‌است.

این سرویس که نخست با نام Ubuntu 10.10 معرفی شده‌بود، پنج گیگابایت فضای رایگان به علاوه قابلیت همگام‌سازی فایل روی چندین کامپیوتر را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

اگر به فضای بیشتری نیاز داشته باشید، می‌توانید با پرداخت ۲۹,۹۹ دلار در سال یا ۲,۹۹ دلار در ماه، بیست گیگابایت فضا خریداری کنید.

چنان‌چه از شیفتگان موسیقی و دستگاه‌های همراه پخش‌کننده هستید، می‌توانید سالانه با پرداخت ۳۹,۹۹ دلار یا ۳,۹۹ دلار در ماه علاوه بر این بیست گیگابایت فضا، یک برنامه ویژه پخش موسیقی (شبیه Google Music Beta) هم دریافت کنید.

با این همکاری مایکروسافت و کانونیکال فرآیند به‌اشتراک‌گذاری محتوا ساده می‌شود. چون برای مثال اعضای یک خانواده که از سیستم‌عامل‌های متفاوتی استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌سادگی محتوای دلخواه را بین خود به‌اشتراک بگذارند.

به نقل از پایگاه خبری برسامبرچسب ها: سرویس Ubuntu One برای کاربران ویندوزی، سرویس Ubuntu One، کاربران ویندوزی، Google Music Beta، همکاری مایکروسافت و کانونیکال، دوست‌داران لینوکس،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها