تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - اولین ماوس بی سیم بدون نیاز به باتری
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 بهمن 1390
طبقه بندی: تازه های IT (تکنولوژی...)،  سخت افزار، 

ماوس جدید جنیوس می تواند لقب یکی از محصولات پرفروش سال ۲۰۱۲ را در اختیار گیرد، دلیل این امر، عدم نیاز به باتری و تعبیه باتری داخلی است.

این باتری داخلی تنها با سه دقیقه شارژ می تواند یک روز کامل فعالیت کند و خازنهای طلایی DX-ECO می تواند تا ۱۰۰ هزار بار شارژ مورد استفاده قرار گیرد.


جادویی، دیگر نیازی به خرید باتری نخواهید داشت و برای افرادی که استفاده طولانی مدت از ماوس های وایرلس دارند، یک صرفه جویی در هزینه خواهد بود (قیمت باتری در برخی کشورها بسیار بالا است).

ماوس DX-ECO در فاصله ۱۵ متر و با استفاده از فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتزی می تواند به فعالیت بپردازد و همچنین اتصال آن به تجهیزات دیگر از طریق دانگل USB صورت می گیرد

سنسور لیزری دارای دو دقت قابل تغییر از روی ماوس و در دو مقدار ۸۰۰و ۱۶۰۰ نقطه در اینچ است.

یکی از موارد قابل قبول در این محصول، قابلیت قرار گیری دانگل درون ماوس است که حمل و نقل ماوس را بدون نگرانی از گم شدن دانگل (موارد بسیاری از گم شدن دانگل وجود دارد) امکان پذیر می سازد.

علاوه بر کلید تعیین میزان حساسیت سنسور،سه کلید دیگری نیز روی ماوس وجود دارد که یکی از آنها روی ماوس با قابلیت Scroll سریع در مرورگرهای اینترنتی، و دو کلید دیگر در بخش کناری ماوس با قابلیت رفتن به صفحه قبلی و بعدی در صفحات مرورگرها و نرم افزارهایی مانند آفیس تعبیه گردیده اند.

اما یکی از مهمترین نکاتی که می تواند به موفقیت این ماوس کمک کند، قیمت فوق العاده ۳۹٫۹۹ دلاری آن است.

نقل از سخت افزاربرچسب ها: ماوس DX-ECO، موس بی سیم، ماوس بی سیم، ماوس جدید جنیوس، ماوس بدون نیاز به باتری،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها