تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - اپلیکیشن های رایگان باطری بیشتری مصرف می کنند
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 اردیبهشت 1391
طبقه بندی: نرم افزار ها، 

اپلیکیشن های رایگان باطری بیشتری مصرف می کنند

هیچ کس نیست که نرم افزار رایگان را دوست نداشته باشد. اما نتایج یک بررسی نشان میدهد که نرم افزارهای رایگان در تلفن های هوشمند باطری بیشتری مصرف می کنند.

این تحقیق که روی تلفن های اندرویدی و ویندوز فون انجام شده، نشان می دهد در مورد برخی از نرم افزارهای رایگان تا ۷۵ درصد انرژی مصرفی به بخش تبلیغات اختصاص می یابد و خود نرم افزار به انرژی کمی نیاز دارد.
اپلیکیشن های رایگان باطری بیشتری مصرف می کنند

ضمن اینکه این نرم افزارها از نظر مصرف مناسب و کمتر انرژی به خوبی نرم افزارهای پولی بهینه نشده اند. برای مثال در بررسی انجام شده روی بازی مشهور پرندگان خشمگین، فقط ۲۰ درصد انرژی مصرفی به خود بازی اختصاص داشت و بقیه صرف تبلیغات و استفاده از جی پی اس برای پیدا کردن موقعیت کاربر و نشان دادن تبلیغ مناسب به او می شد.

اپلیکیشن های رایگان معمولا دارای تبلیغات یا ابزارهای جانبی برای پول در آوردن هستند و همین سبب مصرف بیشتر انرژی در آنها می شود. اکثر آنها مرتب به اینترنت متصل شده و علاوه بر دریافت و ارسال اطلاعات از جی پی اس هم استفاده می کنند. ضمن اینکه در برخی از آنها به خاطر رایگان بودن، ممکن است برنامه نویس ها انگیزه کمی برای بهینه سازی نرم افزار شان داشته باشند.

به نقل از نارنجیبرچسب ها: نرم افزار رایگان، اپلیکیشن های رایگان، مصرف اپلیکیشن های رایگان، مصرف باتری نرم افزار رایگان، طول عمر باتری، میزان شارژ باتری،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها