تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - چطور کارکترهای غیرمعمول و جذاب را به پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی و یا ایمیل‌ها اضافه کنیم
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

Copy Past Character

آیا تا به حال ایمیل خاصی را دریافت کرده‌اید که در متن و یا امضای نامه از کارکترهای عجیب و غریب و جالب استفاده شده باشد؟ تا به حال به جمله جالبی از دوست خود در شبکه‌های اجتماعی برخورد کرده‌اید که در آن کارکترهای غیرمعمول و جذاب وجود داشته باشد؟ برای اضافه کردن کارکترهای خاص و یا نمادهای جالب به متن، روش‌های متفاوتی وجود دارد که در ادامه با بهترین آنها آشنا خواهید شد.


ی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای اضافه کردن اعلام به توییتر وب سایت Twitter Symbols است اما ما امروز ابزار بهتری را به شما معرفی می‌کنیم.

ابزار فوق‌العاده Copy Paste Character دسترسی به تمام کارکترهایی که نیاز دارید را میسر می‌کند. کارکرد آن نیز بسیار ساده و جالب است تنها کافی است برروی کارکتر مورد نظر خود کلیک کرده و سپس آن را با فشار دادن کلیدهای Ctrl+C به درون حافظه کپی کنید و هر مکانی که به آن نیاز دارید کلیدهای Ctrl+V را فشار دهید تا کارکتر مورد نظر در آن مکان قرار گیرد.

در قسمت بالای سایت شما می‌توانید کارکترهای محبوب خود را به لیست محبوبیت‌ها اضافه کنید تا همیشه در دسترس باشند اما برای این کار می‌بایست در سایت ثبت نام کنید. خود سایت نیز یک بخش Favorite Set دارد که محبوب‌ترین کارکترها را در شاخه‌های مختلف لیست کرده است.

برای بزرگ و کوچک کردن سایز کارکترهای نیز، یک اسلادر در گوشه پایین و راست صفحه قرار داد که سایز اعلام و کارکترها را تغییر می‌دهد.

به نقل از زومیت


برچسب ها: کارکترهای غیرمعمول، امضای نامه از کارکترهای عجیب و غریب، اضافه کردن کارکترهای خاص و یا نمادهای جالب به متن،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها