تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - Notepad++ 6.0 منتشر شد
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 اردیبهشت 1391
طبقه بندی: معرفی و آموزش نرم افزار،  نرم افزار ها، 

Notepad++ 6.0 منتشر شد

یکی از  محبوبترین برنامه تعویضی Notepad ویندوز ++Notepad است که یک ابدیت جدید دریافت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، ++Notepad توسط تعداد زیادی از کاربران مورد استفاده قرار گرفته است که برای تمام نسخه های ویندوز منتشر شده است. نسخه جدید این نرم افزار از لحاظ عملکرد و کیفیت گسترش قابل توجه ای داشته است. یکی از اصلی ترین تغییرات، گذاشتن منوی TAB است که به کاربر اجازه باز کردن چندین نوشته بر یک صفحه را می دهد.


امکاناتی که در این نسخه خواهید دید:

-پشتیبانی از مفهومات PCRE-Perl Compatible Regular Expressions

-اضافه شدن منوی Document Map

-بالا بردن سرعت و عملکرد باز کردن فایل های Text با جحم بالا

سرعت عملکرد بازکردن فایل های Text با حجم بالا یک خوش آمد گویی این نرم افزار محسوب می شود. فکر کنید یک فایل با حجم بالا مثل xml را در عرض یک چشم به هم زدن می توانید Edit کنید. حداکثر حجم فایل برای باز کردن در این برنامه ۵۰۰MB است.

Notepad++ 6.0 منتشر شد

کاربرانی که این نرم افزار را به همراه Plugin نصب می کنند متوجه خواهند شد که ۵ plugins به Text Editor اضافه شده است، که شامل :

-Spell Checker =غلط گیر

-Plugin Manager =مدریت پلاگین

-Converter=مبدل

-ftp plugin= پلاگین fpt

-Document Export= ارسال اسناد

کاربران حاضر ++Notepad می توانند برای ابدیت این نرم افزار طریق علامت سوال در منوی اصلی (بالاصفحه) اقدام به این کار نمایند، در این قسمت بروزرسانی ++Notepad از سرور اصلی به جست و جوی ابدیت می رود و در صورت پیدا کردن، دانلود و نصب می نماید. البته اگر هم کاربر این نرم افزار نمی باشید و به دنبال دانلود آن هستید، می توانید از سایت رسمی Notepad++6 آن را دریافت کنید. برنامه در نسخه نصبی و حملی(zip , rar) برای دانلود قرار گرفته شده است.

به نقل از پایگاه خبری برسامبرچسب ها: دانلود برنامه Notepad++، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار Notepad++ 5.9.3 Final، دانلود نرم افزار با لینک مستقیم، راحت دانلود، سایت راحت دانلود، نرم افزار ویرایشگر Notepad++، نرم افزار ویرایشگر حرفه ای، ویرایشگر Notepad++، نرم افزار، نرم افزار جدید، دانلود، دانلود نرم افزار 2011، دانلود نرم افزار Notepad++، دانلود نرم افزار نمایش متن، دانلود نرم افزار ویرایش فایل متن، دانلود نرم افزار ویرایش فایل سند، دانلود نرم افزار ویرایش متن، دانلود نرم افزار ویرایش سند، دانلود نرم افزار افیس، دانلود نرم افزار برنامه نویسی، دانلود نرم افزار جدید، دانلود اخرین ورژن نرم افزار، دانلود جدید ترین نرم افزار، دانلود رایگان، دانلود رایگان نرم افزار، سایت دانلود نرم افزار،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها