تبلیغات
مهندسی فناوری اطلاعات - اینترنت ۱۰ گیگا بایتی در ثانیه
مهندسی فناوری اطلاعات
بزرگترین فقر ، جهل است - امام علی (ع)
به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این نوشته منبع آن را نیز ذکر کنید ، استفاده از مطالب وبلاگ تنهابا ذکر منبع مجاز می باشد .

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1391
طبقه بندی: تازه های IT (تکنولوژی...)،  اینترنت و شبکه، 
اینترنت ۱۰ گیگا بایتی در ثانیه

در حالی که گوگل مشغول عرضه کردن اینترنت یک گیگابیتی در برخی از نقاط آمریکا است و قصد دارد آن را گسترش دهد، اکنون شرکت مخابراتی BT رسیده که اینترنت پر سرعت ۱۰ گیگا بایتی خود را رخ نمایی کند.

مدتی است که استفاده آزمایشی از اینترنت ۱۰ گیگابایتی بر ثانیه در تعدادی از کارخانه ها آغاز گردیده است.

BT می گوید این مرحله آزمایشی اولیه بر اساس تکنولوژی جدید فایبر با نام XGPON انجام شده که توسط شرکت چینایی ZTE توسعه یافته است. برای دریافت این سرویس دفاتر اصلی کارخانه مورد آزمایش مستقیما با استفاده از فایبرنوری به مرکز مخابراتی متصل شده است. حالا این کارخانه که آرکول نام دارد اولین کسب و کار در بریتانیا است که از چنین رکوردی در سرعت اینترنت بهره می برد.

BT امیدوار است با پیاده سازی این پیش نمایش موفق از سرویس جدید خود، بتواند به مشتریان اش نشان دهد که با همان فایبرهای نوری فعلی می توانند از سرعت های بسیار بالاتری بهره ببرند.

اجرای این پروژه ابتدا از منطقه Cornwall آغاز خواهد شد. زیرا پیش از این با حمایت مالی اتحادیه اروپا، صدهزار خانه و مرکز اداری این بخش به شبکه فایبر نوری BT متصل شده اند.


به نقل از کتابچه
لینک مطلب:http://ketabcha.com/ten-giga-byte-internet-speed-per-second/


برچسب ها: اینترنت یک گیگابیتی، شبکه فایبر نوری BT، شبکه فایبر نوری، XGPON، تکنولوژی جدید فایبر،
نوشته شده توسط محمد جواد
استخاره با قرآن کریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در روایات آمده بهتر است که قبل از استخاره سهبار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید نیت کنید و
به انچه كه مایلید استخاره نمایید

استخاره با قرآن کریم


سخن بزرگان
اوقات شرعی
لوگوی دوستان


صفحات جانبی
ویدئوها